08:28 24.06.2024
Новини
За час перебування в таборі наші вихованці вивчили чимало нових руханок. І сьогодні у дітей була змога продемонструвати найулбленіші. Діти старанно, синхронно відтворювали рухи і "запалювали" глядачів своєю енергійністю
11:27 20.06.2024
Малюнки можуть бути виконані різними техніками. Сьогодні діти створювали їх без пензля, долоньками. Нехай же дитячі долоні творять прекрасне під мирним небом України
10:46 20.06.2024
Багато талановитих особистостей навчаються в нашому закладі. Дзюба Альбіна - одна з них. Проба пензля переросла в надзвичайні картини, а сьогодні в неї - перша проба кінематографа. Цікаві кадри подорожі з однокласниками до с. Красляни талановита дівчина втілила у своєму першому відео. Тож бажаємо успіхів у кінематографічній сфері!
12:57 19.06.2024
Спортивна розвага Квест "У пошуках дитячих мрій. З Україною у серці" "
Організація квесту для початкової школи - дуже цікава та захоплювальна діяльність. Сьогодні цю розвагу для наших вихованців підготував центр дитячої та юнацької творчості. Діти охоче розгадували загадки, щоб першими дійти до фінішу та отримати приз. У квесті було багато фізичної активності, що сприяє здоровому способу життя, адже вихованці бігали, стрибали, шукати станції в різних місцях. Дітлахи відчули справжній дух пригоди та отримали нові враження.13:44 18.06.2024
Караоке для дітей - це розвага, яка піднімає настрій, чудовий спосіб розважити малечу та розвинути їх творчість, самовираження, вокальні навички, відчути радість від музики.
17:01 17.06.2024
Батути- це весела розвага для дітей. Вони приносять користь для їх фізичного та психологічного розвитку. Стрибки на батуті сприяють спалюванню калорій і підтримці здорової ваги. Це чудова альтернатива сидячим заняттям. Під час таких розваг залучаються всі групи м'язів, особливо м'язи ніг, живота і спини, що допомагає зміцнити їх. Стрибки на батуті допомагають дітям розслабитися, знімають напругу і піднімають настрій, що сприяє зниженню рівня стресу і тривожності. А гра в компанії друзів сприяє розвитку комунікативних навичок, вмінню працювати в команді та спілкуватися.
13:25 14.06.2024
Аквагрим - це креативний спосіб дозволити дітям виразити свою індивідуальність через малюнки на обличчі, при цьому забезпечуючи їм веселощі та незабутні враження. Сьогодні діти отримали неймовірні емоції, радість та чудовий спосіб розважитись.
14:07 13.06.2024
Сьогодні загін "Капітошки" завітав на гостину в Центр дитячої та юнацької творчості. Керівники гуртків радо зустрічали дітей та підготували розважальну програму з рухливими іграми й цікавими завданнями. Дітлахи в захваті від таких подій, адже не кожного дня можна перевтілитися в персонажа з казки чи погаласувати у приміщенні, катаючись на самокаті.
13:36 13.06.2024
Якщо на вулиці негода й кудись подівся настрій - розрадити можуть лише веселі командні ігри. Організація спортивних розваг у пришкільному таборі допомагає дітям підтримувати фізичну активність, розвиває командний дух, сприяє формуванню дружніх стосунків та просто приносить радість і задоволення.
13:53 12.06.2024