A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Варвинський ліцей №2" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області

Бібліотека

 

 

Дата: від до Скинути

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки. Свято вирішили відзначати 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен. З моменту свого заснування в 1967 році Міжнародною радою з книг для юнацтва (International Board on Books for Young People, IBBY) цей день присвячений прищепленню любові до читання наймолодшим членам нашої світової спільноти та підкресленню важливості дитячої літератури.

08:32 02.04.2024

Подаруй бібліотеці книгу!

Нещодавно в ліцеї проходила акція "Подаруй бібліотеці книгу". До акції доєдналися  учні, батьки та педагоги нашого закладу. ДЯКУЄМО всім, хто долучився, а особливо учням 4-А та 4-Б  класів за поповнення бібліотечної колекції. Дарування - це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Як добре, що у такий важкий для нас і нашої країни час, є небайдужі люди, які, виявивши свою добру волю, поповнили фонд нашої бібліотеки. Ми щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, цінні для нашого бібліотечного фонду, адже впевнені - вони знайдуть свого читача, стануть важливою частинкою бібліотеки і принесуть задоволення учням нашого ліцею.

11:44 15.02.2024

Хустку, хустинку жовту і синю носить сьогодні вся Україна!

Днем української хустки визначено 7 грудня. Уперше його відзначили у 2019 році, з того часу святкують щорічно. У цей день жінки та дівчата одягають хустки, проводять майстер-класи з правильного зав’язування й носіння української хустки, поширюють флешмоби та фото у соціальних мережах, відвідують тематичні фотосесії. У давнину хустка символізувала оберіг, була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. Святкування та флешмоб української хустки започаткували у Вінниці. 2020 року встановлено національний рекорд: міжнародний флешмоб впродовж доби. Cвято набуває поширення і за кордоном, адже багато українок вимушено полишили рідні домівки.

08:00 07.12.2023

Голодомор: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди

Сторінки історії нашої держави необхідно знати кожному та пам’ятати завжди. Сьогодні шестикласники з Ольгою Миколаївною Майстренко говорили про  наймасштабніший штучний Голодомор,  організований радянською владою у 1932 – 1933 роках. Цьогоріч виповнюється 90 років із тих трагічних подій, тож учні, переглянувши документальний фільм «Червоне намисто», виготовили Незабудки Пам’яті, об’єднавши їх у панно на карті України. Запалена свіча своїм вогнем огорнула пам’ять людей, які втратили життя під час Голодомору, а коровай, розділений між учнями, був особливо смачним.

12:37 23.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень