A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Варвинський ліцей №2" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області

Сторінка практичного психолога

Дата: від до Скинути

Поради батькам

Якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання. (Плутарх)

18:50 27.10.2023

Тиждень психології

З 17 по 21 квітня психологічною службою  нашого навчального закладу було проведено Тиждень психології з метою оптимізації освітнього процесу, збагачення знань учнів про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, формування прагнення учнів до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою, пропаганда навичок конструктивного спілкування, здорового способу життя та розвитку життєвої компетентності учнів. Учні мали змогу взяти участь в психологічних акціях: "Веселка мого настрою", "Я хочу, щоб у школі...", "Паркан відвертості". Також з дітьми були проведені різні розвиваючі ігри та заняття з елементами тренінгу. Тиждень психології - це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події, іноді незабутні враження та відкриття нового в собі.

08:37 25.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень