Порядок подання та розгляду заяв з протидії булінгу в закладі освіти
1. Подання заяви про випадок булінгу здійснюють здобувачі освіти, працівники та педагогічні працівники, батьки, інші учасники освітнього процесу, яким стало відомо про випадки булінгу (цькування). Заявник забезпечує достовірність та повноту наданої інформації.
2. Розгляд обставин випадку булінгу представниками адміністрації закладу освіти.
3. Повідомлення батькам учасників інциденту.
4. Створення комісії з розгляду випадку булінгу з представників керівництва школи, педагогічного колективу, практичного психолога, соціального педагога, батьківської громадськості, представника учнівського самоврядування (згідно наказу директора закладу освіти, протягом одного робочого дня з часу написання заяви).
5. Розслідування випадку булінгу уповноваженими особами (протягом 3 робочих днів з дати подання заяви). Вивчення ситуації, аналіз чинників, які провокують булінг. Рішення комісії приймаються більшістю її членів, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів і реєструються в окремому журналі.
6. Розроблення та реалізація плану заходів для припинення та запобігання цькуванню.
7. Повідомлення органів Національної поліції України та Служби у справах дітей про встановлений комісією випадок булінгу (протягом одного дня).