A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Варвинський ліцей №2" Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області

Новини

Дата: від до Скинути

Тиждень безбар'єрності: простір можливостей

У нашому освітньому закладі педагоги продовжують привертати увагу до важливості безбар'єрного спілкування, де повага та розуміння є першоосновою відносин. Адже коли є повага  один одного і прагнення зрозуміти — будуються мости, а не стіни. Саме так формується фундамент екологічної підтримки, де кожен може розраховувати на допомогу та підтримку, знаючи, що його цінують і поважають.

12:58 22.05.2025

Різні разом: тут і зараз!

Війна докорінно змінила життя багатьох українських дітей, залишивши у них травматичний досвід. Поруч із нами зараз живуть родини ветеранів, люди з інвалідністю. Тому інклюзивність є надзвичайно важливою для сучасного українського суспільства, адже вона дозволяє кожному відчувати себе комфортно та бути частиною спільноти. Анімований Котик Паскаль допоміг дітям усвідомити, що повага, підтримка й різноманіття – це справжня суперсила, яка робить світ кращим та яскравішим.

12:21 21.05.2025

Мій світ — твій світ: разом до безбар'єрності!

Уявіть простір, де немає жодних перешкод – фізичних чи ментальних – які заважали б будь-кому почуватися комфортно, безпечно та мати рівні можливості. Саме це і є безбар'єрність. Вона виходить за рамки пандусів та спеціальних ліфтів, охоплюючи набагато ширші аспекти нашого шкільного життя. Ми глибоко переконані, що разом ми зробимо нашу школу ще більш відкритою, дружньою та комфортною для абсолютно всіх. Адже безбар'єрність – це про кожного з нас.

15:43 20.05.2025

Світ без бар'єрів: будуємо разом!

 Тиждень безбар'єрності підтвердив наскільки важливо розвивати в собі емпатію, толерантність та повагу до кожного. Ми всі різні, але саме в цій різноманітності наша сила! Кожен з нас може зробити свій внесок у створення комфортного та дружнього середовища, де кожен почуватиметься важливим та прийнятим. Пам'ятаймо, що безбар'єрність – це не лише про фізичні перешкоди. Це насамперед про готовність розуміти, підтримувати та поважати одне одного, незалежно від особливостей.

12:12 19.05.2025

Пам'ять живе вічно

Минуло три роки, як жахлива війна обірвала молоде життя Володимира Ворошова на південній околиці с.Тернова Харківського району Харківської області. Указом Президента України від 28 червня 2022 року №449/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі він нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Завжди пам'ятаємо!

14:09 16.05.2025

Твоя безпека - в твоїх руках!

Безпека  є необхідною умовою повноцінного життя. Під час воєнного стану життю та здоров'ю людини часто є загрози. Попередження про негативні безпекові явища вчителі здійснюють постійно, формуючи відповідні компетентності  в учасників освітнього процесу. Тому вихованці 8-9 класів із цікавістю сприйняли інформацію головного інспектора ВЗНС Прилуцького РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Косенка Владислава Володимировича. Питання запобігання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, які порушив інспектор, особливо актуальні в умовах сьогодення. Діти отримали корисну інформацію, а також відповіді на свої запитання. Будьмо безпечними, це береже життя! 

12:45 16.05.2025

Я не вмію тримати зброю

День вишиванки — це не просто свято краси, це день нашої сили, ідентичності та незламності. Кожен стібок на вишиванці – це історія, традиція та оберіг.

19:55 15.05.2025

А над світом українська вишивка цвіте

Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, учні сьомих класів нашого закладу долучилися до загальнонаціонального свята, взявши участь в урочистому заході. Цей день став чудовою нагодою для дітей продемонструвати свої чудові вишиванки та глибше пізнати історію й значення цього символу української культури. Актова зала розцвіла розмаїттям візерунків та кольорів, адже майже кожен учень прийшов у вишитій сорочці чи сукні, створюючи неповторну атмосферу єдності та національної гордості. Під час свята учні розповідали про особливості вишиванок, ділилися історіями та легендами, пов'язаними з цим вбранням, читали вірші й співали пісні про Україну та її традиції. Лунали теплі слова про значення вишиванки як оберегу, символу незламності українського духу, що є особливо актуальним сьогодні. Проведення таких заходів поглиблюють знання учнів про національну культуру та виховують повагу до свого родоводу, любов до Батьківщини, почуття єдності. Свято вишиванки у 7-х класах стало яскравим свідченням того, що молоде покоління цінує та береже українські традиції. Дякуємо семикласникам за активну участь, класним керівникам В.А.Пʼятниці та О.В. Виноградській за організацію та підготовку свята, хореографу О.Ю.Мащенко та музичним керівникам О.І.Мащенку, М.Ю.Федорко за хореографічні композиції, підготовку виконання пісень та музичний супровід, О.М.Ушаковій за зйомку та монтаж відео. Нехай вишиванка завжди єднає нас!

17:52 15.05.2025

Дзвонами пам'яті стукає в скроні війна...

8 травня Україна разом із рештою Європи та світу відзначатиме 80-ту річницю перемоги над нацизмом. Понад 6 мільйонів українців воювало в лавах Червоної Армії, сотні тисяч — у складі рухів опору та армій союзників антигітлерівської коаліції. Фронт прокотився всією нашою територією двічі, а загальні людські втрати українського народу склали вісім мільйонів загиблих: 5 мільйонів цивільних і 3 мільйони військових. Ми бережемо памʼять про Другу світову війну, якою була опалена кожна українська родина. Адже українці, як ніхто інший, розуміють, що таке війна. Хто не пам'ятає свого минулого - приречений пережити його знову.

09:00 08.05.2025

4 травня - міжнародний день протидії булінгу

Булінг - це насильство. Не просто пустощі чи грубість, а особлива форма взаємин, яка з часом переростає в постійне знущання. Кривдники можуть знайти безліч причин, щоб цькувати слабшого: зовнішність, що не вписується у загальноприйняті рамки, поведінка, думки, які не збігаються з думкою більшості, тощо. Часто діти можуть цькувати через те, що бажають самоствердитись і завоювати авторитет в очах колективу однокласників, аби їх боялися та поважали. У цькуванні в школі завжди є три групи: потерпілий (жертва), кривдник (булер, агресор), спостерігачі (свідки або безпосередні очевидці ситуації булінгу). У разі, якщо булінг (цькування) вчиняється групою осіб, то зазвичай серед кривдників(ниць) виділяється лідер(ка), а також один або кілька послідовників(ниць). Частіше за все люди, які цькують, вважають, що це смішно і в цьому немає великої проблеми чи трагедії, а також, що дорослі не будуть звертати на це увагу. Зупинимо булінг разом!

13:40 05.05.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень